MatafRightSideBarPortlet
Web Content Viewer

Web Content Viewer

בנקאות פרטית בראייה כוללת

U-Bank גאה לשרת את הצמרת הכלכלית של מדינת ישראל כבר למעלה משמונים שנה. המותג מספק ללקוחותיו שירותי בנקאות פרטית בסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ומומחיות פיננסית, כנהוג בבנקים המובילים בעולם.

ענף הבנקאות הפרטית צמח משמעותית בעשורים האחרונים, עם הגידול בהיקף האוכלוסייה המבוססת לצד העלייה במורכבות של שוק ההון.

U-Bank הבנק הבינלאומי הוא היחיד המוקדש כולו לבנקאות פרטית.


התמחות יוצאת דופן בבנקאות פרטית


ללקוחות U-Bank יש דרישות וציפיות שונות מהמקובל במגזר הביתי או העסקי. אלו הם משפחות ויחידים שהיקף הונם ונכסיהם יכול להגיע לעתים להיקפים המקובלים בארגון עסקי, אך צרכיהם אינם עסקיים אלא אנושיים: הבטחת עתידם לעת זקנה, דאגה לביטחון הכלכלי של דור ההמשך, פעילות פילנתרופית, מימוש חלומות ושאיפות אישיות, וכל נושא אחר שליבם נוטה אליו.


U-Bank מציע ללקוחותיו שילוב ייחודי של תרבות שירות שנדיר למצוא כמותה בישראל, ושל מצוינות בנקאית ומומחיות פיננסית. המותג מעמיד לרשות לקוחותיו מגוון רחב של מוצרי השקעה ופתרונות פיננסיים בגישה אובייקטיבית תוך שימוש בארכיטקטורה פתוחה, המיועדים לשאוף להשגת תשואות אופטימליות בכל מצבי השוק ובהתאם ליעדי ההשקעות המשתנים. המותג מצטיין בחדשנות וביצירתיות, הנשענים על ידע רחב והיכרות קרובה עם בתי ההשקעות והבורסות המובילות בעולם. 


U-Bank שומר בקנאות על הפרטיות והדיסקרטיות של לקוחותיו, הן באמצעות מערכת נהלים קפדנית ורמות גבוהות במיוחד של אבטחת מידע, והן בתכנון הפיזי של הסניפים, אשר מאפשר קיום פגישות אישיות בחלל נפרד וסגור.


תפיסת ניהול העושר


ניהול העושר (Wealth Management) הוא תחום וותיק וחדשני כאחד, המיועד ליחידים ולמשפחות בעלות הון ונכסים בהיקף גדול. U-Bank הוא מותג וותיק מהמובילים בישראל בתחום זה, ומעמיד לרשות לקוחותיו את מיטב המומחים הפיננסיים, יחד עם מאגר חסר תחליף של ידע מקצועי והבנה מעמיקה של שוק ההון בארץ ובעולם.


הטיפול בלקוח מבוסס על ראייה אסטרטגית רחבה של מכלול ההיבטים הפיננסיים והאישיים. לאחר בחינה מעמיקה של צרכי הלקוח וציפיותיו, של נכסיו ומשאביו הכספיים, ושל מאפייניו המשפחתיים והאישיים לרבות סיכונים רלוונטיים, מתבצעת חשיבה משותפת המתייחסת למצבו הנוכחי של הלקוח ולתכניותיו לטווח הקצר והארוך. 


חוויית שירות יוצאת דופן


תפיסת השירות של U-Bank הבנק הבינלאומי מבוססת על האיכות האנושית והמקצועית הגבוהה ועל המחויבות האישית של כל אחת ואחד מעובדי הבנק. הבנק מאתר ומגייס את מיטב הכישרונות בכל תחומי פעילותו, ומשקיע משאבים רבים בפיתוחם המקצועי. העובדים עוברים דרך קבע הכשרות והשתלמויות מעמיקות ומתעדכנים ללא הרף בכל חידוש ושינוי מגמה בשוק ההון. 


U-Bank הבנק הבינלאומי מצטיין בתרבות שירות יוזמת ואקטיבית, המבטיחה ללקוח שקט נפשי. זמנם של לקוחות הבנק יקר, והם מצפים מהבנקאי שלהם לגלות יוזמה, אחריות וחשיבה בלתי שגרתית ומחוץ לגבולות המקובלים. יועצי הבנק אמונים על שירות יוזם אשר מגיב במהירות על שינויים בשוק ומציע ללקוח פתרונות חדשניים המתאימים לצרכיו, הן בהתנהלות השוטפת ובוודאי בשוק סוער ותנודתי.


בין הלקוח ויועצי הבנק נבנה קשר אישי ישיר וחם, המבוסס על היכרות קרובה. לכל לקוח מוקצה יועץ אישי אשר לומד את צרכיו ואת העדפותיו ומכיר היטב את מכלול ההשקעות שלו. היועץ מטפל במספר מצומצם של לקוחות וזמין עבורם בכל עת. היועצים, הבנקאיים ומנהל הסניף, מקיימים דיאלוג מתמשך עם הלקוח ועומדים לרשותו גם לאחר שעות העבודה. לנוחות הלקוחות, סניפי הבנק פתוחים שעות ארוכות מהמקובל, לרבות בימי שישי. 


U-Bank הבנק הבינלאומי אינו שואף להיות הבנק הגדול ביותר בישראל, אלא להיות המותג הטוב ביותר ברמות הייעוץ והשירות. העמידה ביעד זה מתאפשרת בזכות התמקדות במספר מצומצם של לקוחות, השקעה חסרת פשרות של משאבים אנושיים וטכנולוגיים בכל לקוח, ותרבות שירות שנדיר למצוא כמוה בישראל. 


One Stop Shop


מאפיין מרכזי של הבנקים המובילים בעולם בתחום הבנקאות הפרטית הוא כבוד ללקוח, לזמנו ולנוחותו. לקוחות U-Bank הבנק הבינלאומי מצפים לקבל שירות מהיר, יעיל ונטול בירוקרטיה, והבנק ערוך לספק להם כל שירות בנקאי ופיננסי הדרוש להם בכתובת אחת וביעילות מירבית.


המותג מספק ללקוחותיו את כל השירותים הבנקאיים, החל בשירותי עו"ש שוטפים כגון הנפקת כרטיסי אשראי ופנקסי המחאות, ועד ייעוץ השקעות ברמה הגבוהה ביותר בכל אפיקי ההשקעה ובכל בורסות העולם, שירותי נאמנות ועוד.

 

U-Bank הבנק הבינלאומי היה מחלוצי הבנקאות המקוונת בישראל, וממשיך לעמוד בחזית הטכנולוגיה בתחום זה. מערכת דוכיפת הייחודית מאפשרת ללקוחותיו לבצע מגוון פעולות בנקאיות בכל עת ומכל מקום, ולקבל מידע מעודכן על מצב תיק ההשקעות שלהם ועל שוק ההון בארץ ובעולם.